Instalacja systemu operacyjnego - Serwis komputerowy Kraków

USŁUGA
Instalacja systemu Windows
Objawy Komputer wolno działa lub jest zawirusowany
Koszt
100zł
Czas realizacji
5h - 2 dni

Kiedy przeinstalować system? 

Instalacja systemu operacyjnego może być konieczna kiedy komputer zaczął zachowywać się w nienaturalny sposób, jego praca drastycznie zwolniła, a korzystanie z niego zaczęło być uciążliwe.

Co może być powodem?

System Windows jest najbardziej narażony na ataki wirusów, trojanów i hakerów spośród wszystkich systemów operacyjnych jakie istnieją. Najczęściej te czynniki sprawiają, że prędzej czy później będziesz musiał przeprowadzić reinstalację systemu. Programy antywirusowe mogą opóźnić konieczność wykonania tego zabiegu, ale należy wiedzieć, że mogą to zrobić tylko programy płatne. Nasze doświadczenie jednoznacznie pozwala nam wysunąć śmiałą tezę, że jeśli korzystasz z jakiegokolwiek darmowego programu antywirusowego Twój komputer nie jest chroniony z należytą dokładnością. To jest właśnie najczęstszy powód, który skraca czas poprawnego działania systemu operacyjnego. 

Wykonamy następujące czynności:

Zanim przystępujemy do instalacji systemu operacyjnego najpierw skanujemy dysk w poszukiwaniu badsectorów. System może źle działać z powodu uszkodzonej powierzchni talerza dysku co bardzo często jest powodem błędnej oceny prawdziwego problemu przez klienta. Skanowanie takie wykonujemy gratis i zawsze na początku gdyż w wypadku uszkodzonego dysku nie ma sensu instalować na nim ponownie systemu.
Nie masz na co zgrać swoich cennych danych przed oddaniem komputera do serwisu? Nie przejmuj się! Nie zawracaj sobie tym głowy. My to zrobimy za Ciebie, a potem z powrotem wgramy dane na dysk, bo rozumiemy, że nie każdy posiada dodatkowy nośnik na dane.
Kiedy już mamy pewność, że wszystko jest sprawne i gotowe przystępujemy do instalacji świeżej wersji systemu operacyjnego. Instalujemy wszystkie wersje systemu Windows: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 oraz Windows Vista.
Sam system to nie wszystko. Komputer pełną sprawność osiąga dopiero po wgraniu odpowiednich jemu sterowników. Sterowniki zwykle pobieramy bezpośrednio ze strony producenta więc masz pewność, że będą to ich najnowsze wersje.

GRATIS!

W odróżnieniu od innych serwisów w ramach reinstalacji wykonujemy dwa zabiegi wykraczające poza standardową procedurę zupełnie gratis. Tymi czynnościami są skanowanie powierzchni talerza dysku w celu sprawdzenia stanu dysku oraz zachowanie danych. Dzięki temu możesz zapomnieć o problemie związanym ze zgrywaniem danych przed oddaniem komputera do serwisu. 

Chcesz zlecić naprawę?
Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły i dołącz do grona zadowolonych klientów

W zdecydowanej większości przypadków warto zrobić od razu: