Wtyczka LAN

USŁUGA
Wymiana gniazda USB, audio i innych
Objawy Gniazdo nie łączy, przerywa lub się rusza
Koszt
150zł
Czas realizacji
3h - 5 dni

Wszystkie gniazda w każdym laptopie są jednymi z najbardziej eksploatujących się elementów komputera. Z uwagi na powszechność standardu USB to właśnie te gniazda wypracowują się najszybciej.

Co jest powodem nie działania gniazd?

Jeżeli gniazdo jest używane często w pewnym momencie może przestać ono łączyć samo z siebie na wskutek wielokrotnego wkładania i wyjmowania z niego wtyczek. Jest to dosyć powszechne zjawisko, na które jedynym sposobem jest wymiana gniazda na całkowicie nowe. 

Czasami gniazdo może zostać wyłamane przez nieuwagę kiedy jest do niego włożony kabel. Wówczas takie wejście oprócz tego, że przestanie działać może spowodować większe problemy np. podczas włożenia do niego wtyczki komputer może się wyłączyć. Taka reakcja komputera jest wręcz pożądana, ponieważ jest to zabezpieczenie przed zwarciem. Niemniej jednak gniazdo i tak nadaje się do wymiany lub (czasami tak bywa) do ponownego wlutowania w płytę główną. 

Oczywiście gniazdo USB to nie jedyne gniazdo, które może być narażone na takie usterki. Dotyczy to każdego innego wejścia do którego możemy podłączyć jakieś urządzenie peryferyjne. 

Z uwagi na coraz częstsze zapotrzebowanie na takie usługi jesteśmy w stanie wymienić każde gniazdo w Twoim laptopie przy użyciu profesjonalnego sprzętu lutowniczego.

 

gniazdo HDMI gniazdo USB

Chcesz zlecić wymianę złącza?
Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły i dołącz do grona zadowolonych klientów

W zdecydowanej większości przypadków warto zrobić od razu:

Zlecając od razu poniższą usługę OSZCZĘDZASZ:

00